Biz Kimiz?

S4İK, istihdam hizmetleri ve eğitim konularında niş hizmetler veren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

İK çalışmaları: Hizmet veren ve işveren odaklı çalışma sarmalına girmiş pek çok İK firmasının aksine, S4İK daha çok, iş arayana özgü metotlarla, işverenin de tüm ihtiyaçlarını çözümlemiş bir hizmet anlayışı ile çıktığı yolda sağlam adımlar atmaktadır.

S4İk, İşveren- çalışan arasında profesyonel ve uzun soluklu bir ilişkinin oluşması için PES ( işe alım öncesi tarama) çalışmasında lider olma konusunda iddialıdır.

ŞİRKETİMİZİ TANIYIN

Profesyonel Kadro

Alanında uzman eğitimci ve profesyonellerden oluşan kadromuz, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü üretir.

Güvenilir Bilgi

İstihdam öncesinde veya mevcut çalışanlarınız için yapıan inceleme hizmetlerinde her bilgi özenle değerledirilir ve doğruluğu teyit edilir.

Hızlı Çözüm

Talepleriniz hemen değerlendirmeye alınır ve mümkün olan en kısa sürede sonuçlandırılır. Gecikmelerin önüne geçer, zaman ve iş kaybını engellemenize yardımcı oluruz.

Raporlama

Ölçemediğinizi geliştiremezsiniz. Tüm hizmetlerimizi ölçme ve değerlendirme süreçleri ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Böylece yürüttüğümüz faaliyetlerle sağlanan gelişimi somut olarak ortaya koyuyoruz.

S4 İstihdam Hizmetleri

Nulla rutrum volutpat orci ac tempus. Pellentesque fringilla, ipsum eu venenatis imperdiet, turpis ante vulputate quam, sed euismod nulla lorem id justo. Integer ut mollis sem.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Küçükbakkalköy mahallesi, Sonay sokak, No:6/5 Ataşehir / Istanbul

Telefon : +902164640200