HAKKIMIZDA

S4 İstihdam Hizmetleri

S4İK, istihdam hizmetleri ve eğitim konularında niş hizmetler veren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

İK çalışmaları: Hizmet veren ve işveren odaklı çalışma sarmalına girmiş pek çok İK firmasının aksine, S4İK daha çok, iş arayana özgü metotlarla, işverenin de tüm ihtiyaçlarını çözümlemiş bir hizmet anlayışı ile çıktığı yolda sağlam adımlar atmaktadır.

S4İk, İşveren- çalışan arasında profesyonel ve uzun soluklu bir ilişkinin oluşması için PES ( işe alım öncesi tarama) çalışmasında lider olma konusunda iddialıdır.

S4İK, “o anki işe uygun çalışanı değil; ŞİRKET’e uygun insanı bulmayı hedef edinmiştir ve bu konuda niş işler çıkarmaktadır.

Eğitim Çalışmaları: S4İK; kurumsal eğitimlerde, alanında, şirketin o anki ihtiyacını karşılayacak, yeni bakış açıları da katacak eğitimler planlamak ve bu eğitimleri hayata geçirmek konusunda da çok iddialıdır.

Kişiler arası veya birimler arası iletişim ‘ihtiyaç paylaşımı’ temeline oturmuştur. Bunun yanında ‘bilgi birikimi’nin paylaşımı alışkanlığı neredeyse yoktur. Bu paylaşımı yükseklere çekme, bilinçli bir alışkanlık halinde yaygınlaştırma üzerinde durulması gereken önemli bir noktadır. Bunun yanında etik ve farkındalık konularında bütün bilgi birikim ve düşünceleri paylaşarak daha üst düzey bir iletişim hedefleyen S4İk, bu çalışmaları; konularında uzman ve deneyimleri yüksek eğitimcilerle yapmaktadır.

Ekibimiz

Deneyimli ve alanlarında uzman ekibimizle tanışın.

N. Banu Gümüştüs
ÖZGEÇMİŞ
N. Banu Gümüştüs
Yönetici / Eğitimci

Liderlik, Yönetim ve İletişim konuları başta olmak üzere, kurumlarda değişim ve gelişimin temellerini atan eğitimler tasarlayıp vermektedir.

Bahar VATAN
ÖZGEÇMİŞ
Bahar VATAN
İş Geliştirme Direktörü

S4İK İstihdam Hizmetleri ve Eğitim Danışmanlığı şirketinde iş birliği öncesi Eelemeye, Ölçümlemeye ve çalışanların bilgi güncellemesine yönelik ön hazırlıklar, hazırlıklar ve sonuçlandırmaya yönelik çalışmaların başındadır.

S4 İstihdam Hizmetleri

Nulla rutrum volutpat orci ac tempus. Pellentesque fringilla, ipsum eu venenatis imperdiet, turpis ante vulputate quam, sed euismod nulla lorem id justo. Integer ut mollis sem.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Küçükbakkalköy mahallesi, Sonay sokak, No:6/5 Ataşehir / Istanbul

Telefon : +902164640200